FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 9952114
*
nr 995 2114
BOOKSHELVES
3 hyllplan,
3 hyllplan
Estimate:
800
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday November 16 2015
at 20:50:09
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/11 15:00:31
1
300 kr
13/11 19:16:38
2
500 kr
14/11 18:47:17
3
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
1007 BOOKCASE
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sweden. 'Lovö', Nor..//
Auction ends
in 8 days
27 maj at 19:07
-
8019 BOOKCASE
John Kandell (1925-1991), Sweden. "Pilaster". Käll..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 19:11
-
8330 BOOKCASE
mahogany, Svenska Möbelfabrikerna AB. Width: 180 c..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 18:28
-
8329 BOOKCASE
mahogany, Svenska Möbelfabrikerna AB. Width: 180 c..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 19:23
-
8252 BOOKCASE
mahogany. Nordiska Kompaniet, Sweden, Width: 102 c..//
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
20 maj at 19:11
-
8244 BOOK CASE
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Laserat. Length..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 20:03
*
BOOKSHELVES
Read more about 50/60-tal
nr 995 2114
BOOKSHELVES
3 hyllplan,
3 hyllplan
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 600 |
Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/11 15:00:31 | 1 | 300 kr |
13/11 19:16:38 | 2 | 500 kr |
14/11 18:47:17 | 3 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
1007 BOOKCASE
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sweden. 'Lovö', Nor..//
Auction ends
in 8 days
27 maj at 19:07 -
8019 BOOKCASE
John Kandell (1925-1991), Sweden. "Pilaster". Käll..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 19:11 -
8330 BOOKCASE
mahogany, Svenska Möbelfabrikerna AB. Width: 180 c..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 18:28
-
8329 BOOKCASE
mahogany, Svenska Möbelfabrikerna AB. Width: 180 c..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 19:23 -
8252 BOOKCASE
mahogany. Nordiska Kompaniet, Sweden, Width: 102 c..//
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
20 maj at 19:11 -
8244 BOOK CASE
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Laserat. Length..//
Auction ends
tomorrow
20 maj at 20:03